• Новак
Мажите Чешлање Брада Сет, Двострано Чешел и Брада Четка Мека Синтетички Косата Четка за Бричење Машинка за Бричење Бради и Mustaches(Брада Четка + Чешел + Ножици))

Мажите Чешлање Брада Сет, Двострано Чешел и Брада Четка Мека Синтетички Косата Четка за Бричење Машинка за Бричење

DEN 304.56
Производот е достапен

Достапност

✅Практични три-парче костим : Ова патување големина убавина комплет ви овозможува да се подготви за секое патување во секое време, насекаде.Чувајте ги вашите брада уредни и чисти да се направи себе си изгледа и да се чувствува најдобро.На влакната може да масажа на вашето лице кога чешлање на брада, и се добри во отстранување на остатоци, погоден за секаков вид на брада форма, долго, кратко, дебели или тенки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката