• Новак
SupplySource 12VDC 800mA 9.6 VA 12V AC Адаптер за Paslode Импулс Батерија Полнач Дел 900476

SupplySource 12VDC 800mA 9.6 VA 12V AC Адаптер за Paslode Импулс Батерија Полнач Дел 900476

DEN 382.80
Производот е достапен

Достапност

✔БЕЗБЕДНОСТ : Supply Source Производите изработени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќе за smart функции да се овозможи заштита од IV - неточни напон, SC - краток спој, IO - внатрешна прегревање.Полначи се сертифицирани со CE FCC итн. ✔МОЌ СПЕЦИФИКАЦИИ - Текст Volt Опсег : 100-240 V / Текст Фреквенција : 50-60 Hz / Кабел Должина : 4 FT. ✔ЗАБЕЛЕШКА : Овој Адаптер е Сосема Нов, Висок Квалитет Никогаш не се КОРИСТАТ (не-ОЕМ).Ве молиме бидете сигурни дека моделот на вашиот уред пред да го купат. ✔12 VDC 800m A 9.6 VA 12 V AC Адаптер за Paslode Импулс Батерија Полнач Дел 900476. ✔ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме контактирајте не со било какви прашања или проблеми.Supply Source 12 VDC 800m A 9.6 VA 12 V AC Адаптер за Paslode Импулс Батерија Полнач Дел 900476 Notice : 1. Ве молиме бидете сигурни дека DC излез и совет големина на ac адаптерот се accordant пред цел.2. Ако користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност.Не го стави на кожата производи.3. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате дополнителни прашања.Ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката