• Новак
GEDORE 4 24x26 Рамен Прстен Spanner 24x26 mm

GEDORE 4 24x26 Рамен Прстен Spanner 24x26 mm

DEN 730.32
Производот е достапен

Достапност

Станковиќ.да DIN 837 Форма Б, ISO 3318, ISO 1085. Станот шема.Тенки ѕидови прстени.GEDORE се залага за една универзална, сеопфатна понуда на high-end алатки, специјални алатки.На GEDORE квалитет ветување е врз основа на 100 години од фалсификување надлежност.Најблиску се обрнува внимание на секој детал на секоја поединечна GEDORE алатка : квалификуван персонал, интелигентни изградба, прва класа материјали и современи методи на производство.Станковиќ.да DIN 837 Форма Б, ISO 3318, ISO 1085 Рамен шема Тенки ѕидови прстени UD-профил GEDORE vanadium челик 31 Cr V3, хром-обложено * не се стандардизирани.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката