• Новак
LIOLEO Прекрасни Природни Pheasant Паун Пилешко Пердуви Декорација Додатоци за DIY Накит Карневал Свадба Партија Настан се Облекуваат за Шиење Пердув DIY Занает

LIOLEO Прекрасни Природни Pheasant Паун Пилешко Пердуви Декорација Додатоци за DIY Накит Карневал Свадба Партија

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】На пердуви занаети биле професионални висока температура sterilized чистат и санирани, безбедно и не-токсични, еколошки, и е подготвен да се користи. 【ШИРОК АПЛИКАЦИИ】 : Користење во фустан и накит декорација,капи или цветни аранжмани и додатокот проекти, DIY Занает, свадба фаза и мебел нишалото декорација.Одлично за коса клип, коктел шапка, сон catcher и било пердув DIY централен. 【DIY СВОЈ СТИЛ】 Оваа природни пердуви се толку убава и уникатна, погоден за пердув занаети, DIY craftings, накит, облека, headdress, шапка, сон catchers, табела centerpieces, цветни аранжмани или друг занает проекти.Овие пердуви може да се користи како дома и во автомобил декорација за декорација на вашиот живот. 【ПРЕКРАСЕН РОДЕНДЕН ПОДАРОК】 најдобриот подарок за вашите пријатели и семејството, како и мајка ми, баба ми, тетка, сопруга, пријателка, љубовница, свршеница, ќерка, вашите пријателки, или дури и себе си за денот на вљубените, ден на мајката, божиќ ден, ноќта на вештерките, денот на благодарноста, нова година е ден, роденден, и така натаму. 【НАПЛАТА ГАРАНЦИЈА】 : задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.Ако сте незадоволни во било кој начин со нашите пердув за оркестарот, ние ќе рефундирање на вашите пари за да се обезбеди да задоволство.ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ!!!.Природни Pheasant Пердув Повеќе Боја Декорација Plume За Занаети Костими за Шиење Decoration Material : пилешко feather Quantity : 20 парчиња или 100 парчиња по package Style : свадба одмор дома decoration Status : 100% бренд , добро quality Add боја за вашата декорација, ракотворби, чевли, капи или цветни аранжмани.Многу Stock1.Повеќето од бои во нашата боја шема, ние ги имаме во акции, за повеќе детали за акциите, ве молиме да бидат слободни да контакт.Обичај Feather2.Ние прифаќаме обичај пердув бои и пердув видови accordding вашите барања.Не се срами, се чувствуваат слободни да контакт со нас.Обичај Package3.Обичај Пакет услугата е достапна, ве молиме пратете на вашите барања до нас, ние ќе ви понуди разумна цена во време.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката