• Новак
Амазон Основите 6-Метарски Продолжетоци Мозок - 13 Засилувачи, 125V - Црна

Амазон Основите 6-Метарски Продолжетоци Мозок - 13 Засилувачи, 125V - Црна

DEN 210.48
Производот е достапен

Достапност

СИГУРЕН МОЌНОСТ : 2-пакет од 6 метри Основите продолжени кабли за продолжување енергија кога ви треба најмногу.ЗА ВНАТРЕШНА УПОТРЕБА : се Дизајнирани за употреба во затворени простории со електроника, алатки, медиумите опрема и повеќе.ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН : Сигурен конструкција со флексибилни винил кабелот обвивка и издржливи приклучок конектор за домување.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Plug and play дизајн со повеќе 3-prong места и LED индикатор светла.ДОПОЛНИТЕЛНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 13 amp/125 V моќ испорака; 16 AWG.Опис на производот Основите 6-Метарски Продолжетоци Мозок - 13 Засилувачи, 125 V - Црно Од Производителот Основи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката