• Новак
USB Безжичен Глушец Подароци Тешко pc Печати Масти Пингвин

USB Безжичен Глушец Подароци Тешко pc Печати Масти Пингвин

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

Тоа не се имате било бренд.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Пратката може да се направи ништо повеќе од 24 часа.Високо квалитетни пластични.usb безжичен глушец Подароци тешко pc печати Масти Пингвин.usb безжичен глушец Подароци тешко pc печати Масти Penguincontact преку bluetooth.Ние може да дизајн свој слика на производи.Следните како : 1. Слик поголеми од 800*800 е потребно за вашиот дизајн.2. Ги собереш вашиот дизајн во 12 часот.3. Ја заврши својата цел на.Контактирајте со нас за да добиете помош.Тоа ќе биде околу 24 часа за да ги организира превозот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката