• Новак
LOVEELY Leggings за Жените Водат Јога Фитнес, Трчање, Фитнес, Спортски Целосна Должина Активни Тебе Боја Хулахопки Панталони

LOVEELY Leggings за Жените Водат Јога Фитнес, Трчање, Фитнес, Спортски Целосна Должина Активни Тебе Боја Хулахопки

DEN 527.76
Производот е достапен

Достапност

удобен ткаенина.Drawstring затворање.Машина За Миење. ★Материјал : Жените разгореа панталони се изработени од високо-квалитет тексас ткаенина.Тесните-фитинг стил може да се зголеми на телото природен контура при создавање на потенок и рационализација изглед. ★Карактеристики : Домот разгореа панталони, класичен пет-џеб стил, жените искинатите фармерки со појас циклуси и патент фуста, овие суровини-остро фармерки се лесно да се носат и висок половината нагласува вашиот шармантна слика.Издвоите меѓу најжешките потресени фармерки на сезоната!. ★Повод : Искинале лежерни фармерки се многу погодни за вашата дневна носат, работа, хоби, канцеларијата, семејството, дружење, многу погодна за пешачење, партии, клубови, ноќта, ноќни клубови, лето, празници, одмори, подароци за семејството и пријателите.Одличен подарок, девојка. ★Појавување : Фармерки со многу долги нозе се на совршен натпревар со краток исече врвот.Покрај тоа, со Т-маица и туника, исто така, изгледа супер симпатична и модерен. ★Забелешка : Машина за миење посебно во ладна вода, не bleach, и сува на ниска температура.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата пред купување за да ги споредите големина, така што ќе може да го изберат најсоодветен големина.Ако имате било какви прашања, ве молиме консултирајте се со нашиот персонал за услуги на корисниците.Ви посакувам среќен живот.Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 60cm/23.62" Хип : 84cm/33.07" Должина : 89cm/35.04" Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Половината : 64cm/25.20" Хип : 88cm/34.65" Должина : 90cm/35.43" Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 68cm/26.77" Хип : 92cm/36.22" Должина : 91cm/35.83" Големина : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 72cm/28.35" Хип : 96cm/37.80" Должина : 92cm/36.22" Големина : L2 НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 76cm/29.92" Хип : 100cm/39.37" Должина : 93cm/36.61" Боја : Розова | Големина : Големи Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката