• Новак
SD20 2 игли Водоотпорен Полнач, 2 Жица awg 9 Лактот Приклучок за Штекер IP67 AC DC Bulkhead Индустриски LED Моќ Сигнал Приклучок за Штекер (Дошу Приклучок, 2 pin)

SD20 2 игли Водоотпорен Полнач, 2 Жица awg 9 Лактот Приклучок за Штекер IP67 AC DC Bulkhead Индустриски LED Моќ

DEN 2090.40
Производот е достапен

Достапност

SD20 серија 2pin IP67 водоотпорен Плоштадот Панел Планината Авијација Конектор, Престанок : Лемење.Пол : машки приклучокот, женски штекер.Контактирајте со дијаметар : Φ2.8x2, Номинална струја : 25 A, Отценети напон (AC.V.) : 380 V.Жица спецификација :

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката