• Новак
ANDRIA Чипка Platinum Русокоса Чипка Пред Синтетички Перики Долга Права Отпорни на Топлина на Косата Пред Извлечен Перика со Бебе Коса Избелени Јазли за Жените 26 Инчи

ANDRIA Чипка Platinum Русокоса Чипка Пред Синтетички Перики Долга Права Отпорни на Топлина на Косата Пред Извлечен

DEN 1199.76
Производот е достапен

Достапност

Врвен Квалитет На 13×6 Инчен Чипка Platinum Русокоса Долга Права Коса Чипка Пред Перики Со Бебе Коса Природни Косата.Топлина Отпорни Влакна на Косата до 160 Степени Centigrade (320 Степени Целзиусови).Проѕирна чипка боја, Просек Капа Големина(22-22.5 Инчен) Со Прилагодливи Ремени и 3 Чешли Лесно да се Преземе.Висок квалитет на 13×6 incg швајцарската чипка, силна и мека, никогаш не му наштети на кожата. 24 Часа Онлајн Услуга,По-Продажбата На Услугата За Гаранција.Ако Имате Било Какви Прашања,Можете Да Се Чувствуваат Слободни Да Ме Контактирате.Јас Ќе Дадам Се Од Себе За Да Ви Помогнат.Andria Коса-Убавината е Тајна Коса Продавница.13×6 Инчен Чипка Platinum Русокоса Чипка Пред Синтетички Перики Долга Права Отпорни на Топлина на Косата Пред Извлечен Перика со Бебе Коса Избелени Јазли за Жени #1 B/Богата со Бакар Red1.Губење На Материјал : 100% Висока Температура Жица Влакна (Флексибилни И Удобно), Многу Природен Изглед &Прекрасни.2.Губење на Текстурата : Права Коса Чипка Пред Перика, Acturally Изгледа Како Picture3.Боја На Коса : Platinum Русокоса 4.Густина & Должина : 150%-180% Густина,20-26 inches5.Чипка Боја : 13×6 Инчен Чипка Transparent6.Капа Големина : Просечна Капа Големина(22-22.5 Инчен) со Прилагодливи Ремени и 3 Чешли. 7.Перика Тежина : Околу 300grams.8.Пакет : 1 Парче по Пакет.9.Shippment : Премиерот Превозот Трае 1-2 Дена.Брза Испорака Користење на курирската служба DHL Превозот,Пристигне Во Околу 3-5 Дена,Стандардот Превозот Ќе трае Околу 15 работни Денови ,Освен Holidays10.Политика на враќање : Ако Не ви се Допаѓа Нашиот Производ, Едноставно се Врати и одржување на Објектот во Оригинална Состојба, Вклучително и Чипка Неисечени и Косата Unwashed.Ви Благодариме.Оваа Перика е Рачно Изработени од Страна на Професионални Квалификувани Работници,И Косата Се 100% Висока Температура Жица Влакна (Флексибилни И Удобно), Многу Природен Изглед &Прекрасни.Ако у Имате Било какви прашања, ве Молиме да бидат Слободни да Контакт.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката