• Новак
Powerost PI06 Лаптоп Батеријата, 5200mAh Батеријата за HP PI09 710417-001 710416-001, Завист 15 17 Павилјон 14-E000 15-E000 15t-e000 HSTNN-LB4N HSTNN-YB4O PI06 Лаптоп Батеријата

Powerost PI06 Лаптоп Батеријата, 5200mAh Батеријата за HP PI09 710417-001 710416-001, Завист 15 17 Павилјон 14-E000

DEN 366.72
Производот е достапен

Достапност

Брза испорака од магацин.Замена или рефундирање на поддржани во рок од 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА ако постои било батеријата проблем.БЕЗБЕДНОСТ И КВАЛИТЕТ : Сите POWEROST батерии се CE-/FCC-/Ro HS уверение .8 V); Капацитет : 5200m Ah/58 Wh; Клетки : 6 клетки;(се Обрне внимание на капацитетот на батеријата кога се купува лаптоп батеријата.КОМПАТИБИЛЕН ДЕЛ БРОЕВИ : P106 / PIO6 / PI06 XL / PIO9 / H6 L38 Aa / H6 L38 Aa#Ab / 710416-001 / 710417-001 / 709988-421/ 709988-541 / 709988-851 / 709989-421 /Hstnn-Db4 N / Hstnn-Lb4 N / Hstnn-Lb4 O / Hstnn-Ub4 N / Hstnn-Yb4 N / Hstnn-Yb4 O / Tpn-L110 / Tpn-L111 / Tpn-L112 / Tpn-Q117 / Tpn-Q118 / Tpn-Q119 / Tpn-Q120 / Tpn-Q121 / Tpn-Q122 .1 V(компатибилен со 10.КОМПАТИБИЛЕН СО ЛАПТОП МОДЕЛИ : Pavilion15-e043cl 17-e016dx 17-e019dx 17-e020us 17-e028ca 17-e037cl 17-e040us 17-e049wm 17-e079nr 17-e076nr 17-e098nr 17-e110dx 17-e113dx 17-e117dx 17-e118dx 17-e119wm 17-e146us 17-e189nr 17z-e100 HP Зависта, Љубомора Touchsmart 15 17 m6 m7 17t-j100 17-j120us 17j115cl 17-j153cl 17-j043cl 17-j181nr 15-j011sg 17-j100 17-j013cl 17t-j000 15-j000 15-jo63cl 15z-j100 15t-j100 m7-j020dx m6-n010dx m6-n015dx m6-n113dx m6-n012dx.СПЕЦИФИКАЦИЈА:Име на Модел : PI06 Лаптоп Батерија; Батерија Тип : Li-ion; Напон : 11.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката