• Новак
Се допаѓа-Тоа MX-9203 Десктоп Организатор, Широк

Се допаѓа-Тоа MX-9203 Десктоп Организатор, Широк

DEN 529.92
Производот е достапен

Достапност

Пластовидно Организаторот.Садот За Организирање На Дом, Канцеларија.Преносни Организаторот.Производ Димензија : 5.16"L X 13.39"W X 7.17"H. Совршен организатор на дом и канцеларија.Тоа може да се користи во канцеларијата.Пластовидно организатор Сад за организирање на дом, канцеларија Преносни организаторот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката