• Новак
[2 Pack] Fintie Екран Заштитник за iPad Воздухот 4-та Генерација 10.9 2020, iPad Про 11 2021/2020/2018 [Поддршка Лицето ID] Анти Нула Премиум HD Јасно 9H Цврстина Калено Стакло Екран Заштитник

[2 Pack] Fintie Екран Заштитник за iPad Воздухот 4-та Генерација 10.9 2020, iPad Про 11 2021/2020/2018 [Поддршка

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

Исклучиво наменети за i Pad Воздухот 4-та Генерација 10.9"2020 Година (Број на Модел : A2316/A2324/A2325/A2072), i Pad Про 11 Инчен 3nd Генерација 2021(A2301/A2377/A2459/A2460), i Pad Про 11 Инчен 2 Генерација 2020 Година (A2228/A2068/A2230/A2231) и i Pad Про 11 Инчен 1 Генерација 2018 (A1980/A2013/A1934/A1979).Не е компатибилна со други уреди.Нула Terminator : 9 H Цврстина нуди заштита од гребнатини и удар.Целосно cutouts за смисла дупка, се обезбеди на Лице ID функција работи добро.Висок Одговор : 0.33 mm дебелина помага во одржување на оригиналниот одговор чувствителност, која обезбедува брз стан започне, мазна игри и видео игра.Високо ниво на Транспарентност : 99.99% светлина трансмисија на Односот на одржува вашиот i Pad е убава 11" HD дисплеј.Можете да уживате во голема гледање искуство со повеќе од светлината и помалку сјајот, blacker црнците.Нема меурчиња или остатоци.На oleophobic слој го намалува smudges и отпечатоци.Можете да се чисти вашиот таблет е екран со едноставна избрише.Fintie, квалитет на производот, во рамките на вашиот дофат!Оваа Калено Стакло Анти-нула Екран заштитник е дизајниран за i Pad Воздухот 4-та Генерација 10.9" 2020, i Pad Про 11 инчен 2021/2020/2018. Тоа ќе не одговара за каква било друга Apple таблети.Пакетот Вклучува : 2 x Премија Калено Стакло Екран Заштитник 2x Микро-Влакна Ткаенина за Чистење 2 x Влажни Брише 2 x Прашина-Апсорбер 2x Стискаш Картичка 6 x Водич Налепница.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката