• Новак
Куче Куче домашно Милениче Мачка Двојно-Заврши Четка за заби со 2Pcs Прст Четки за Чистење Алатката Случаен Боја,

Куче Куче домашно Милениче Мачка Двојно-Заврши Четка за заби со 2Pcs Прст Четки за Чистење Алатката Случаен Боја,

DEN 59.52
Производот е достапен

Достапност

Услужни влакната се обезбеди подобрување на нежна масажа акција.Помага да се намали плак и забен камен израстоци.Слајдови лесно на вашиот прст.Дентална хигиена е од витално значење за домашни миленичиња е целокупното здравје.Прст четки се направени со мек материјал кој се согласува да го вашиот прст за удобно, безбедно фитнес.Одлично да се користи за да се четка било куче, куче, мачка или маче забите и масажа на своите непца.Услужни влакната се обезбеди подобрување на нежна масажа акција.Дентална хигиена е од витално значење за домашни миленичиња s целокупното здравје.Прст четки се направени со мек материјал кој се согласува да го вашиот прст за удобно, безбедно фитнес.Помага да се намали плак и забен камен израстоци.Слајдови лесно на вашиот прст.Одлично да се користи за да се четка било куче, куче, мачка или маче s заби и масажа на своите непца.Напомена : - ве Молиме овозможи 1 - 2 CM се разликува поради прирачник за мерење.- Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката