• Новак
SoHome Бивол Карирани Tablecloth, Летен Пикник Дамка Отпорни/Машина Перат Полиестер, 60x84 Црвена/Црна

SoHome Бивол Карирани Tablecloth, Летен Пикник Дамка Отпорни/Машина Перат Полиестер, 60x84 Црвена/Црна

DEN 366.00
Производот е достапен

Достапност

ДАМКА & ОТПОРЕН на ВОДА : Направени со памук-богата, тешка категорија ткаенина која е водоотпорен, дамка, отпорни и згаснат отпорни за долготрајна употреба.ПОГОДЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА : трендовски и шармантна бивол проверете модел е совршен за вашата farmhouse décor.Користете го овој tablecloth на Денот на Вљубените партии, семејни дружења, празнична свиткување и формални вечери.ДИМЕНЗИИ И БОЈА : На Бивол Проверете Tablecloth во црвена и црна дека мерките 60" W x 84" Л СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА СЕЗОНА : Овие tablecloths се идеални за сите сезони.Достапни во различни големини и бои најдобро одговараат на вашите décor потреби.ЛЕСНО НЕГА : Машина перат за лесно грижа - едноставно измијте со ладна вода и ја собори сува на ниско, кул амбиент.Да се создаде добредојде маса амбиент за вашите гости со Бивол Проверете tablecloth.Трендовски карирани моделот ќе се подобрат вашите tabletop и заштита на вашата маса.Памук-богати ткаенини се истури-доказ и машина перат за лесно се грижи.Совршено да ја користите за некоја посебна прилика.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката