• Новак
Најдобри Сестра Подароци за Жените - Добро Утро Сестра Лажица - Смешно Сестра Чај Кафе Лажица Изработен од не ' Рѓосувачки Челик - Сестра на Подарок од Брат Сестри Пр?

Најдобри Сестра Подароци за Жените - Добро Утро Сестра Лажица - Смешно Сестра Чај Кафе Лажица Изработен од не '

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

СОВРШЕН БАБАТА ПОДАРОК : Ова лажица е одличен подарок за бабата.Секој пат кога таа користи лажица, таа ќе мислам на вашата љубов кон неа.Тоа може да се користи во многу прилики, како што е роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ и така натаму.ИНТЕРЕСЕН ДИЗАЈН : Нашата лажици се дизајнирани од професионални дизајнери.Уникатен и забава.Тоа може да се користи како една прекрасна и намерно се потенцира за да додадете за забава на животот.ГОЛЕМИНА На : лажица е за 7.5 инчи долго и 1,2 инчи широка.Со лажица се справи со е подолг, толку полесно е да се користи.Тоа ве спречува да се распрсна.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Нашата лажица е изработен од нерѓосувачки челик.Солиден и издржливи.Ве молиме имајте на ум дека по секоја употреба, чиста и сува, како е можно поскоро.На овој начин, со лажица ќе остане со вас подолго.ПОДАРОК ЗАВИТКУВАЊЕ : Нашата лажици се опремени со прекрасен подарок кутија, која е конечно спакувани во еден транспарентен opp вреќа.Вие не треба да се пакувам повеќе, тоа е дефинитивно добар избор за подароци.Ние секогаш се надеваме да ги користите нашите производи да се создаде различни шарени спомени за повеќе клиенти.Ние веруваме дека мал подарок ќе додадете боја на животот на вас и на луѓето што ги сакате.Изберете лажица ви се допаѓа, можеби и да се пополни во неочекувана среќа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката