• Новак
Fbshicung Слајд Плоча Собранието Bobbin насловната Плоча #XF2404001 Компатибилен со Брат BB370, BM2800, BM2800CT, BM2800FG, BM3550FG

Fbshicung Слајд Плоча Собранието Bobbin насловната Плоча XF2404001 Компатибилен со Брат BB370, BM2800, BM2800CT,

DEN 230.16
Производот е достапен

Достапност

Bobbin насловната Плоча #XF2404001. Ова Јасно пластика плоча слајдови во место и ги покрива bobbin.За Брат JX2517, LS17, LX-2500, LX2763, LX3850, RS40 S, RS45 S, SB170, SB530 T, SM3701, Ѕвезда 27 S, Ѕвезда 37 S, XL2500, XM2701, XM3700, XM1700, XQ2700, XQ3700, XR53. Се вклопува Едноставност SB530 T.XE9331001. Дел Броеви : XE9331001 / XF2404001 одговара Брат Машина за Шиење Модели : BB370, BM2800, BM2800 CT, BM2800 FG, BM3550 FG, BM3700, BM3700 CT, BM3700 FG, BM3850, BM3850 CT, GS2700, GS2786 K, GS3700, GS3710, GS3740 C, Hanami 27s, Hanami 37 S, J17, JX2517, LS17, LX-2500, LX2763, LX3850, RS40 S, RS45 S, SB170, SB530 T, SM3701, Ѕвезда 27 S, Ѕвезда 37 S, XL2500, XM2701, XM3700, XM1700, XQ2700, XQ3700, XR53 одговара Едноставност Машина за Шиење Модели : SB530t.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката