• Новак
RuoFeng Еден Притисни Копче за Префрлање 10мм N/o Автомобил за вклучување/исклучување На Дс-316 5a 125vac Црвен Пакет на 10pcs

RuoFeng Еден Притисни Копче за Префрлање 10мм N/o Автомобил за вклучување/исклучување На Дс-316 5a 125vac Црвен

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

Модел : DS-316;Тип : ON-OFF(Еден).Крај : 2 Pin;Оценка Напон : AC 250 V 0.5 А. Вкупна Големина на(Секој) : 12 x 25.3 mm / 0.47" х 1.0"(Кол×L);Монтажа Дупка со Дијаметар : 10мм / 0.4'.Материјал : Пластични & Метал.Пакет Содржина : 10 x Push Копчето Switch.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката