• Новак
Пакет 2 Кожа Усовршувајќи Strop 3 инчи од 10 инчи со Двострано Лепливи Ленти | 2 Нож Острат Strops од страна На Кожа

Пакет 2 Кожа Усовршувајќи Strop 3 инчи од 10 инчи со Двострано Лепливи Ленти | 2 Нож Острат Strops од страна На

DEN 430.80
Производот е достапен

Достапност

100% рака заврши кожа врежана со нашето лого.Значи, ние ви препорачуваме првата користење на еден strop со смеса, а потоа по чекор со само неколку потези на други обични strop.Strops често се користат со усовршувајќи соединенија (не се вклучени), екстремно фини абразиви, кои му даваат огледало полски на раб. ◙ Соединение ?На strop може да се користи со или без никакви соединение. ◙ ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Stropping е чин на усогласување со парична казна челик работ на права жилет, машини за chisels, сите вид на ножеви како; лов ножеви, филе, ножеви, џеб ножеви, кујнски ножеви, тактички ножеви, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката