• Новак
Халоген Светлата Собранието Сет на 2 - Компатибилен со 2006-2010 Тојота Сиена (Одговара на Не-КРИЕШЕ Тип на Модели)

Халоген Светлата Собранието Сет на 2 - Компатибилен со 2006-2010 Тојота Сиена (Одговара на Не-КРИЕШЕ Тип на Модели)

DEN 6119.52
Производот е достапен

Достапност

Компатибилен со или одговара : 2006 - 2010 година Тојота Сиена.Директно Одговара Замена со Халоген Тип на Само - (Не Одговара КРИЕШЕ Тип).ТОЧКА и SAE Согласност.Светлината Опција : Халоген; Да Поставувате Количина : 2 Парче; Пакет Содржина : (2) Фарови.Светлата Собранието Го Поставите.Халоген Светлата Собранието Сет на 2 - Компатибилен со 2006 - 2010 Тојота Сиена (Одговара на Не-КРИЕШЕ Тип на Модели)Светло Опција : Halogen Set Количина : 2 Piece Package Содржини : (2) Headlights Features : - Директно Одговара Замена - ТОЧКА и SAE Compliant Compatible Со или Одговара : - 2006 - 2010 Тојота Сиена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката