• Новак
2-Пакет НП-FM50 Висок Капацитет Замена на Батерии со Брзиот Патување Полнач за Одберете Sony Camcorders. UltraPro Пакет Вклучува: Камера Чистење Комплет, Камера И Екран Заштитник

2-Пакет НП-FM50 Висок Капацитет Замена на Батерии со Брзиот Патување Полнач за Одберете Sony Camcorders. UltraPro

DEN 750.72
Производот е достапен

Достапност

Целосно Компатибилен со Следниве Модели : Sony DCR-TRV280 DCR-TRV30 DCR-TRV33 DCR-TRV330 DCR-TRV340 Camcorders.Пакетот Вклучува : . 2-pc NP-FM50 Замена на Висок Капацитет на Батерија, Литиум ЈОНСКА Не-Меморија Дизајн.Произведени со Висок Капацитет Клетки за Супер-Долго Снимање Пати.Делукс Патуваат Брзо Полначот, Содржи AC, DC Адаптер, и Евро Патување Plug Адаптери.Бонус Додатоци, Исто Така, Се Вклучени : Мини Патување Tripod, Чистење, Полнење, Екран Заштитници.Поддржани од страна на Fanta Sales 30-Ден 100% Гаранција за квалитет.Не-Кавга се Враќа и Наплата.Задржи на снимање на целиот ден (и повеќе) со Ultra Pro 2-Батерија & Полнење.Со два продолжен живот батерии со висок капацитет, компактен AC/DC патување полначот, и дополнителни практични додатоци, ќе имаат се што ви треба за да го добиете максимумот од вашата камера.Нашите батерии ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации и функција литиум-јонска технологија, па нема меморија ефект да се грижите за.Најновите батеријата технологии се изградени во, вклучувајќи и автоматски напонот пропис, термички коло заштита и повеќе.Батерии и полнач се опфатени со една година гаранција, па може да се продавница со доверба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката