• Новак
AC DC Адаптер за Напојување на Полначот на Кабелот за Clorox Scrubtastic Scrubber Четка

AC DC Адаптер за Напојување на Полначот на Кабелот за Clorox Scrubtastic Scrubber Четка

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

AC DC Адаптер за Напојување на Полначот на Кабелот за Clorox Scrubtastic Scrubber Четка.Влез : 100-240v, 50-60 Hz.Обезбедува софистицирани коло дизајн со текот на загреана,над-струја,во текот-полнење заштита.Безбеден дизајн и високо квалитетен материјал обезбедува на полначот на температурата одржување на ниско ниво на безбедност на полнење.На адаптер е многу издржлив и лесен за ракување.Тоа е со мулти безбедност за заштита и безбедно да се користи.Поголема енергетска ефикасност, пријателски за земјата.Произведени со највисок квалитет на материјали . 30 дена пари гаранција за враќање,одлична услуга и 100% задоволство!ве молиме остатокот увери купување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката