• Новак
Biodegradable Сјај и Пот Отпорни Козметички Шминка Буквар Лепило за Фестивали. Пот Отпорни и Витамин збогатен. Запалено Додатоци, Holographic Сјај за Тело и лице.

Biodegradable Сјај и Пот Отпорни Козметички Шминка Буквар Лепило за Фестивали. Пот Отпорни и Витамин збогатен.

DEN 528.00
Производот е достапен

Достапност

Со секоја продажба на нашите буци сјајот ние донираат дел од приходите да се океанот конзервација напори за изработка на овој фестивал сјајот на совршен додаток на вашата запалено додатоци или фестивал додатоци.Нашата специјална мешавина од коноп семе на нафта, отпорен на вода агенти се најде во sunblock и омега витамини.Electrik Шминка сјајот буквар е специјално создаден за да се спарите со нашите biodegradable сјајот сетови.Пот Отпорни.Безбедни за животната средина.Вегетаријанската и без суровост!Holographic сјај за Коса, сјајот, Сјајот на Ноктите, и се Соочуваат со Сјај.Правење Electrik biodegradable сјајот лепак ПОТ ОТПОРНИ на Нашите biodegradable сјајот буквар е водечки biodegradable сјајот лепак на пазарот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката