• Новак
Zelda Здив на Диви Лак и Стрела Видео Игра Винил Decal Кожата Налепница Маска за Оригинални Nintendo 3DS Систем

Zelda Здив на Диви Лак и Стрела Видео Игра Винил Decal Кожата Налепница Маска за Оригинални Nintendo 3DS Систем

DEN 410.40
Производот е достапен

Достапност

За ограничен : Купи било кој два или повеќе кожи од Viny Кожата Дизајни и добијте 30% ПОПУСТ на целиот свој ред!.Кликнете на Винил Кожата Дизајни линк по предметот насловот за да ги видите нашите други предмети!Додај во кошничката за да се квалификува.Направени и испратени од САД.Лесно да се примени и не неважечка гаранцијата.Висок квалитет на винил доаѓа надвор целосно чист ако некогаш сте се одлучи за да го отстраните, без кинење или остатоци. 100% задоволство или вашите пари назад.Дајте му на вашиот систем со нов изглед!Оваа винил кожата стапови на вашиот систем и дава нов дизајн!Изработени од посебен материјал кој никогаш нема да солза или да ја напушти која и остатоци на вашиот систем.Доаѓа надвор целосно чист ако некогаш одлучите да го отстраните.Не неважечка гаранцијата.Произведено во САД.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката