• Новак
RQJ Новороденото се Зголеми Флорални Круна Бебе Девојки Гарланд Венец Свадба Хартија рачно изработени Цветни Headband Headpiece

RQJ Новороденото се Зголеми Флорални Круна Бебе Девојки Гарланд Венец Свадба Хартија рачно изработени Цветни Headband

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

Headband е прилагодлив и ќе се вклопи во било која големина бебе,деца,возрасни главата.Прилично Флорални Ореол направени со Хартија за цвеќе, ткаенина лисја, лозата жица рамка, хартија леплива лента.Цвет круна фестивал свадба коса венец boho флорални headband се протега да се носи со години, девојки,малку девојки, големи девојки,жени, свадба ,деверуша итн.Пакет : 1pc headband.Цвет Круна е совршен за Роденден ,Семејна Фотографија, свадби,крајбрежје,одмор,фестивал.RQJ Девојки Boho се Зголеми Флорални Круна Гарланд Венец Свадба Цвет Headband Headpiece.Лесно да се носат и оди со било каков вид на облека.Тоа е исто така прекрасна алатка за фотографија,нека ви изгледа зачудувачки и како бајка.Едноставно,слатка,елегантен дизајн,направи што повеќе шармантен.Овие веднаш може да се наплаќаат до корисникот расположението и поттикнува на партијата-расположението во нив.Пакет се вклучени : 1 x 1 парче флорални коса гарланд.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката