• Новак
Две SA-10 D4 РЕВ.3 - Зајдисонце Аудио 10 Dual 4-Ohm 750W RMS SA Серија Subwoofers

Две SA-10 D4 РЕВ.3 - Зајдисонце Аудио 10 Dual 4-Ohm 750W RMS SA Серија Subwoofers

DEN 9424.32
Производот е достапен

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Две SA-10 D4 РЕВ.3 - Зајдисонце Аудио 10" Dual 4-Ohm 750 W RMS SA Серија Subwoofers.RMS Моќност : 750-watts.Vented магнетни јаз.Оптимизиран висока-брзината пол се пропустливи.Монтажа Длабочина : TBA.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката