• Новак
TAGLINES Проширување со Метал Микробранова Печка Рек Полица Кујна Материјали Садовите за Складирање на Јаглерод од не ' Рѓосувачки Челик Контра Ориз Шпорет Стојат Сод?

TAGLINES Проширување со Метал Микробранова Печка Рек Полица Кујна Материјали Садовите за Складирање на Јаглерод

DEN 1679.76
Производот е достапен

Достапност

[ПРОШИРУВАЊЕ] : должината на микробранова полица е прилагодлив од (15.74"-23.62").Висина на долниот слој може да се прилагоди 2.16",полица ви овозможува лесно продавница микробранова или другите кујнски апарати, прави вашата кујна повеќе чисто и уредно. [СИЛЕН И ЗДРАВ] : изработена од јаглероден челик, микробранова стојат држи до 25 KG(55lbs).Тоа е доволно силна да се сместат микробранова печка и други кујнски елементи, како што садови, зачини, конзервирана храна, мирудии, шишиња, чинии, садови и тави. [СТАБИЛНА] : 4 не се лизга вшмукување чаши на дното на полица и обезбедување на полица и да се спречи тоа од лизгање или гребење на кујнската маса. [МУЛТИ-ФУНКЦИЈА] : На полица е погодна за вашата кујна, гардероба, гаража, туш кабина, и други складирање области.3 се отстранува и куки, вклучени се голем бонус за чување рерна mitts, кујнски прибор или рачни крпи. [ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА] : Лесно DIY изградба, едноставно да бидат изградени и прилагодени за правото должина.На полицата може да биде поставен на било каква рамна површина и лесно може да се избриша чисти.Taglines е домашен бренд кој се специјализира во кујната за складирање, да се фокусира на обезбедување на клиенти со висок квалитет дома мебел со дизајн и материјали.Посветени на обезбедување на удобно квалитет на живот, за секое семејство, на производи се сакаше од страна на потрошувачите.Мулти-функција rack единица може да се користи на различни начини.Место на микробранова на врвот или на дното на полица единица и да користите дополнителни полица простор за складирање на конзервирана храна, закуски, зачини и други кујнски предмети.Тоа исто така може да се користи како складирање полица за бањи, канцеларии, ba, гаражи и на многу други места во .Тоа може ефективно да се организираат јадења и организирање на вашата кујна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката