• Новак
Newmind Креативни Магнетни Врвката За Шиење Pincushion Перница За Шиење Pin Носителот Практичен Дизајн Ги Задоволат Вашите Повеќе Цели - Стил 1

Newmind Креативни Магнетни Врвката За Шиење Pincushion Перница За Шиење Pin Носителот Практичен Дизајн Ги Задоволат

DEN 367.20
Производот е достапен

Достапност

- Pin перница со wristband : Нашата погоден за носене игла перница е дизајниран со врвка за околу бенд за погодност за шиење .Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена. * Димензија : pin перници големина : 7.врвка за околу pincushion може да им помогне на слободни вашите раце и да се подобри ефикасноста на работата.* Тиква Зглоб Перница : Конвенционалните направени од памук ткаенини и исполнет со висока густина полиестер баласт,дизајниран со симпатична petal форми,дојде со атрактивни око-фаќање на обрасци и Избрани бои,лесно да се биде опремен со еластична wristbands, донесе многу погодности за време на вашиот шиење процес.5cm/прибл 2.Опис : - 2 во 1 Дизајн - Магнетна игла перница : Практичен дизајн ги задоволат вашите повеќе цели, железо игла тело може да се апсорбира на површината stably - Тиква Зглоб Перница : Конвенционалните направени од памук ткаенини и исполнет со висока густина полиестер баласт,дизајниран со симпатична petal форми,дојде со атрактивни око-фаќање на обрасци и Избрани бои,лесно да се биде опремен со еластична wristbands, донесе многу погодности за време на вашиот шиење процес.4 инчи, тежина : 23g ,преносни големина лесно да се носат. * 2 во 1 Дизајн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката