• Новак
Медиум Должност лента со алатки Облека, MC509, 30-100-540, 30-15-510, Ацетилен Гориво, WH100 Факел Рачка

Медиум Должност лента со алатки Облека, MC509, 30-100-540, 30-15-510, Ацетилен Гориво, WH100 Факел Рачка

DEN 7919.76
Производот е достапен

Достапност

Гориво : ацетилен.Вклучува : (2) сечење совети, факелот рачка, сечење прилог, заварување совет, греење совет, кислород и ацетилен регулатори, flashback arrestors пар, црева и прибор, заштитни очила.Сечење Совети - MC12-0, MC12-1. Сечење Прилог - MC509. Објект : Медиум Должност лента со алатки облека, Гориво : ацетилен, сечење прилог : MC509, факелот рачка : WH100, греење Глава : MT603, регулатор на притисок : 30-100-540, 30-15-510, сечење совети : MC12-0, MC12-1, Стандарди : ETL ИЛИ УЛ НАВЕДЕНИ, Вклучува : (2) сечење совети, факелот рачка, сечење прилог, заварување совет, греење совет, кислород и ацетилен регулатори, flashback arrestors пар, црева и прибор, заштитни очила.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката