• Новак
XUXUWA 24/40 Круг Дното Колба Лабораториско Стакло Заеднички 1000mL Лабораторија за Научно Производи

XUXUWA 24/40 Круг Дното Колба Лабораториско Стакло Заеднички 1000mL Лабораторија за Научно Производи

DEN 273.60
Производот е достапен

Достапност

Овој производ е ниска проширување, висока температура, висока цврстина, висока цврстина, висока светлина и висока хемиска стабилност.Тоа е хемиски најчесто се користат во експериментите со загревање на реакција брод, и разновиден.Одделни течна смеса.Есеј на вриење точка на чиста соединенија.Добредојдовте на покровители, ве молиме да бидат сигурни да се избере производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Добредојдовте на покровители, ве молиме да бидат сигурни да се избере производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Вашиот 100% задоволство е нашата крајна цел е,ако имате било каков проблем,ве молиме слободно контактирајте со нас!Опис : 24/40 Заеднички 1000m L Круг Дното Колба Лабораторија Glassware Specification : Материјал : Borosilicate glass Joints : 24/40.Капацитет : 1000ml Package се Вклучени : 1× 1000m L Круг Дното Flask More Детали : .

Декларирани спецификации

Material:
Borosilicate glass
Joints:
24/40.
Capacity:
1000ml
Package Included:
1× 1000mL Round Bottom Flask :
More Details:

Комплементите на стоката