• Новак
Travall Guard Компатибилен со Мицубиши Outlander Sport (2010-Тековно) TDG1360 - Штракаат-Слободен Челик Возило Специфични Милениче Бариера

Travall Guard Компатибилен со Мицубиши Outlander Sport (2010-Тековно) TDG1360 - Штракаат-Слободен Челик Возило

DEN 4680.00
Производот е достапен

Достапност

Одговара : Мицубиши Outlander Sport (2010-Тековно) *[Полно возило листата подолу, се потврди вашиот производство година].Нема потреба да се отстрани вашиот задна полица/карго маска со TDG1360, тоа се вклопува со или без!.Travall Guard компатибилен со Мицубиши Outlander Sport hatchback го задржува вашето куче, багаж, и надворешна опрема сигурен во багажникот област, зад задните седишта.Ова домашно милениче бариера е возило-специфични отстранлив алтернатива за традиционалните товар бариери, нуди иновативен дизајн.Само 15 минути за да го инсталирате на вашиот Мицубиши Outlander Sport компатибилен куче бариера, без возило измени.Citroen C4 Aircross 2012 ->.Мицубиши ASX 2010 - 2016 година. Мицубиши ASX 2016 - 2020 година. Мицубиши ASX 2020 ->.Мицубиши Outlander Sport 2010 - 2014 Година. Мицубиши Outlander Sport 2014 ->.Peugeot 4008 2012 ->.Совршен, штракаат-слободен одговара, супериорна во однос на тоа на универзална чувари.Оригинален квалитет возило специфичен дизајн.Се снабдува со фитинг за полнење и едноставна-за-следење фитинг водич.Без дупчење или возило модификации се потребни.Лесно DIY инсталација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката