• Новак
20Pcs Природни Pheasant Feathersa 12-14inch(30-35cm) Пердуви за Занаети Pheasant Опашки DIY Декорација

20Pcs Природни Pheasant Feathersa 12-14inch(30-35cm) Пердуви за Занаети Pheasant Опашки DIY Декорација

DEN 1411.20
Производот е достапен

Достапност

[ За Производот ] Природни pheasant пердуви опашка.Количина : 20 парчиња во пакет.Големина : 12-14inch(30-35cm). [ Висока контрола на Квалитетот ] Природни pheasant пердуви не се боени, висока температура УВ дезинфекција, строга селекција и преработка, безбедно и нетоксичен. [ Добар Пакет ] - Сите пердуви ќе бидат спакувани во еден висок квалитет ќеса за да се заштити од свиткување. [ Широка Примена ] - Овој pheasant опашката е совршен за украсување headdress, носии, костим одлуки, церемонии, разни страни, свадба и многу повеќе. [ Врвен Сервис ] - Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ние исто така, обезбеди многу други пердуви, добредојдовте на истрага!.Материјал : природни Pheasant Опашки пердуви Занает : рачно изработени Големина : lenth околу 30cm-35cm,бидејќи пердув се природни пердув,па должината може да не се исти на различен парче.Пакетот вклучува : 20pcs x pheasant Опашки ве Молиме имајте во предвид : Пердуви се чисто природен, не е направен од вештачки калапи, па не секој корен е беспрекорна или иста.Дури и со преку вештачка селекција од страна на нашите работници, ве молиме да се разбере може да биде пердуви со мали пропусти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката