• Новак
Baluue Мерење Шише Borosilicate Стакло Високи Форма Јасно Тежина Шишиња Лабораториски Примерок Може да Стакло Специфична Тежина Шише за во Болница Хемија Апарати Транспар?

Baluue Мерење Шише Borosilicate Стакло Високи Форма Јасно Тежина Шишиња Лабораториски Примерок Може да Стакло Специфична

DEN 222.96
Производот е достапен

Достапност

Лесно да се рефил предмети и чиста, таа може да се користи во многу области.Цилиндрични шише дизајн е посебно ви помогне да се утврди прецизна тежина.Произведени со премиум стакло материјал, топлина resiatant, издржливи во употреба.Широко се користи во колеџ, фабрики, научни лаборатории и други области.Со преносни затка, за повеќе стабилен пласман без протекување.Опис Дали сте во потрага за еден професионален, но прифатлива мерење шише?Дали сте во потрага за здрав, сигурен алатка?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите мерење шише е еден од најдобрите избори за вас.Мерење шише користи за додавање и отстранување на супстанции за да се утврди прецизна тежина.Карактеристики - Боја : Транспарентна. - Материјал : Стакло. Големина : 2. 36 X1. 18 X1. 18inch. - Произведени со премиум стакло материјал, топлина resiatant, издржливи во употреба. - Лесно да се рефил предмети и чиста, таа може да се користи во многу области.- Со преносни затка, за повеќе стабилен пласман без протекување.- Цилиндрични шише дизајн е посебно ви помогне да се утврди прецизна тежина.- Широко се користи во колеџ, фабрики, научни лаборатории и други области.Пакет Вклучувајќи 1 x Стакло Тежина Шише.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката