• Новак
12 ЦРНА КОМУНАЛНИ ПЛОШТАД

12 ЦРНА КОМУНАЛНИ ПЛОШТАД

DEN 383.52
Производот е достапен

Достапност

12" ЦРНА КОМУНАЛНИ КВАДРАТНИ. 12" x 2" телото. 8" x 1-1/2" јазик.Црна насликани заврши.Трајно печат броеви, мертек маси, и graduations во бело.Опис на производот Mayes 10222 12" ЦРНА КОМУНАЛНИ КВАДРАТНИ Од Производителот Mayes' 12-инчен Кадрирање/Комунални Челик Плоштадот се изработени од високо квалитетен челик за долгорочна издржливост.Тоа е врежана thermobonded graduations; лицето graduations се во eighths и twelfths, и назад graduations се во eighths и sixteenths.Без разлика на тоа што работа е, Mayes помага да бидете сигурни дека тоа е направено на ниво.Mayes е посветена на правење на најдобрите алатки за квалификувани професионални трговци кои ги бара најдобрите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката