• Новак
USB Безжичен Глушец Крути Пластични Фасцинантен Дизајн Масти Пингвин

USB Безжичен Глушец Крути Пластични Фасцинантен Дизајн Масти Пингвин

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

Производот е направен под висока температура.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Обично било цел промена треба да биде предупредување до нас, во рок од 24 часа, доколку е потребно.Материјал : Трајни Тешко КОМПЈУТЕР.usb безжичен глушец крути пластични фасцинантен дизајн Масти Пингвин.usb безжичен глушец крути пластични фасцинантен дизајн Масти Penguincontact преку bluetooth.Цел под прилагодено дизајн : 1. Сликата не помалку од 800*800 е потребно.2. Ние ќе одговори на вас со 12hours со дизајнот. 3. Платите за вашиот дизајн.Добиете повеќе информации во врска со тоа, ве молиме контактирајте со нас.Тоа ќе биде околу 24 часа за да ги организира превозот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката