• Новак
VIEFIN Копче и e-Mail Држачот за Ѕид,Селски Maill Sorter Организатор со Клучните Куки,Лебдејќи Полица,Мејсон Тегла & Chalkboard,Farmhouse Копче Рек Закачалки за Entryway,Ходникот,дневната С?

VIEFIN Копче и e-Mail Држачот за Ѕид,Селски Maill Sorter Организатор со Клучните Куки,Лебдејќи Полица,Мејсон Тегла

DEN 335.52
Производот е достапен

Достапност

✨Ѕид Декоративни Mail табла површината ви овозможува да забелешка датотеки,направи листа или да ја напуштат смешни пораки на членовите на вашето семејство.Исто така доаѓа со убава мејсон тегла за да го поставите вашите омилени цвеќиња,шминка четки или собира парички и сл. ✨Лебди Полица една мала подвижна полица совршена големина за да содржи вашите телефони,очила за сонце,пенкала,паричник и повеќе.тоа го прави вашиот entryway или друга област во neater.Ефикасно користење на вашиот празен ѕид и да се создаде складирање решение за да се зачува простор. ✨Совршена големина т грижете се,на метален прстен на мејсон тегла може да се прилагоди со шрафцигер како вашата потреба. 4.Оваа листа едноставно мора празен mail sorter со клучните куки,лебдејќи полица,chalkboard,мејсон тегла и некои хардвер.Не вклучува e-mail пораки,цвеќиња,копчиња или други украси.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката