• Новак
Генерички Fanny Пакет за Трчање-Унисекс-Рефлективен-Тенок Одговара-Половината Торба за Тренингот-Половината Пакет за џогирање-Три Џебови-Водење Појас со приклучок з

Генерички Fanny Пакет за Трчање-Унисекс-Рефлективен-Тенок Одговара-Половината Торба за Тренингот-Половината Пакет

DEN 287.76
Производот е достапен

Достапност

Оваа половината торба имаат три zip џебови.Тоа е идеален за чување на вашиот телефон, на пари и копчињата, дури и тоа може да се одржи шише за вода.Џеб во средината носи големи телефони до 6,5 инчи.Имајте слободни вашите раце и уживајте во вашите активности на отворено.Имаат пријатен тренингот искуство додека сте слушање на вашата омилена музика благодарение на нашите слушалки дупка desgin.Главната џеб да ги зачувате на вашиот телефон, на пари и кредит и ID картички.Исто така, таа има две средно џебови за вашиот шише за вода, копчиња, слушалки и други мали нешта.Еден од малиот џеб е составен од двојно патентите, која може да се одржи шише за вода или да се свитка мрежа торба, се врати во џеб да го користите за да ги зачувувате вашите kyes или други мали нешта.Прилагодливи Половината На Рака.Тоа е Супер еластичност прилагодливи корселе мека и удобна, 67cm-124cm прилагодлива должина, погоден за повеќето од половината големини.На затворањето на прозорецот нема да се олабави за време на вежбање.Удобно за трчање, пешачење, велосипедизам, патуваат и други активности на отворено.Половината торба употреба полиестер материјал од надвор, ултра-тенок и дише.Тоа е, исто така, водоотпорен да се спречи вашите предмети од добивање влажни со пот.Оддел име : унисекс-возрасни.Голема половината торба со три zip џебови.Главната џеб е идеален за чување на вашиот телефон, на пари и кредит и ID картички.Исто така, таа има две помали џебови за вашиот копчињата, слушалки и други мали нешта, еден од нив може да се користи како шише за вода на носителот.Уживајте во вашите активности на отворено чување на вашите раце слободни.Тоа е удобно за трчање, пешачење, велосипедизам, патуваат и други активности на отворено.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката