• Новак
Homemory 48-Pack Батеријата Чај Светла Рефус, Flameless LED Чај Светла, со Мека Треперење, Долго Траење на Батеријата, Бела Основа Тело, Осветленост Надградба, Идеален за ноќта на

Homemory 48-Pack Батеријата Чај Светла Рефус, Flameless LED Чај Светла, со Мека Треперење, Долго Траење на Батеријата,

DEN 623.76
Производот е достапен

Достапност

ВРЕДНОСТ најголемиот ДЕЛ на СОБАТА : Дарежлив 48-count flameless tealight свеќи со батерии пре-инсталиран, секој батеријата има најмалку 150 часа живот-време.Сето ова значи ПОМАЛКУ ТРОШОЦИ НА TEALIGHT.ЗОШТО да ИЗБЕРЕТЕ HOMEMORY : Homemory избира висок квалитет на батерии кои имаат 150 часа живот, која е 1.5 до 2 пати ПОДОЛГ век на батеријата отколку слични LED tealights.Ова е призната од страна на многу клиенти.Тоа може да се обезбеди чај свеќи работа трае во текот на настаните.НАДГРАДБА на ЖИВИ СВЕТЛИ СВЕЌИ : Оваа батерија чај светлина ја подобрува осветлувањето, додека враќање на свеќи боја, повеќе модерен и атрактивен отколку обичните бледо жолто жолта батеријата чај светла.БЕЗБЕДНОСТ ДОАЃААТ во ПРВ план : Без неуредна восок или пожар опасности.Овие мали свеќи се пријателски за стари лица, деца и домашни миленици.Дали во училиштето, старечки дом или свадба, само се релаксираат и да уживаат во домот и романтичен амбиент.ИДЕАЛЕН ДЕКОРАЦИЈА ЗА РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : Со прекрасен топол сјај и мека треперење, тие се совршени за на свадба централен фенери, Morrocan светилки, Мејсон Тегли, донесе топлина и радост на темната бурна ноќ.Овие чај светла ќе се викаат нивните прекрасен топол сјај за секоја соба можете да изберете.Тие се совршена големина за да се карактеристика по себе или во внатрешноста тела.Тие може да стои сама, се вклопуваат во свеќници, sconces, и служи како centerpieces или украси.Тие се совршена големина за да се карактеристика по себе или во внатрешноста тела.Овие Homemory LED свеќи ќе започне било ниско-клуч собир во партија режим!.За одмор, Homemory чај светла предвидено кавга-бесплатно светлина решение.

Декларирани спецификации

Material:
LED+PP

Комплементите на стоката