• Новак
Супер V Песна Пакет Изгледот Воз 5 X 9' O Мерач Trestle

Супер V Песна Пакет Изгледот Воз 5 X 9' O Мерач Trestle

DEN 7676.16
Производот е достапен

Достапност

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.СОСЕМА НОВ ДЕЛ ПЕСНА!!!.Оваа целосна песна сет ќе ви овозможи да се создаде овој детален распоред прикажани. 21 x 10" Стрејт (6-12014) / 16 x 036 Крива (6-12015). 1 x Дипломирал Trestle (6-12037) / 1 x Terminal 10" (6-12016).Димензии состави : 5' x 9' (види слика за големината).Ангажирање Fastrack Супер V Fastrack Песна Распоред со Graduated Trestle Поставите Масовно Песна Пакет *O Мерач Ангажирање Песна Pack Само во времето за Божиќ или секојдневниот - совршено решение за ставање на вашето Ангажирање Возови (или вашиот MTH Возови) под дрво или во вашиот маж/жена пештера.Оваа целосна песна сет ќе ви овозможи да се создаде овој детален распоред прикажани.Нема дополнителни песна е потребно.Trestle Поставите вклучени.ВКЛУЧУВА : 21 x 10" Стрејт (6-12014) 16 x 036 Крива (6-12015) 1 x Дипломирал Trestle (6-12037) 1 x Terminal 10" (6-12016) ОВА ДОАЃА најголемиот ДЕЛ од СПАКУВАНИ Hobbyspeed.Димензии состави : 5' x 9' (види слика за големината) на Мало Вредност на патеката купи поединечно е повеќе од $300 Ова е Ангажирање Fastrack Ќе се кандидира на вашиот Ангажирање, Kline, MTH, Weaver, MDK, или било O/O27 возови!Мерач : O -027 Колосек.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката