• Новак
MYTAGALONGS Компактен Патување Шишиња

MYTAGALONGS Компактен Патување Шишиња

DEN 912.00
Производот е достапен

Достапност

флип врвот затворање.Виткање/Простор за заштеда на енергија патување bottles Folding/Простор за заштеда на енергија патување шишиња.Зема како многу простор како количина на течност ќе се стави во нив.Refillable патување шишиња со флип врвот капаци.Напишете содржина директно од шише.Се носат на патување одобрени. 3x3oz.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката