• Новак
Inktastic 1-ви Роденден Ковчегот Животни Бебе Лигавче

Inktastic 1-ви Роденден Ковчегот Животни Бебе Лигавче

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

100% Памук.Кука и Јамка затворање.Машина За Миење.Нашите bibs се чешлани прстен-откачи памук.Засилен со кука и јамка затворање.Создадени само со најдобрите и softest на материјали, што им овозможи на малата една да остане чиста и удобно.Печатени со најдобрите директно на облека технологија на печатење со користење само на ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ мастило, креирање на безбедно и удобно лигавче.На bibs топлина се излечи, па bibs се во можност да бидат измиени безброј пати и не покажува никакви исчезнува, напукнување, или губење на бојата.Inktastic, е едно семејство во сопственост на бизнис кој отпечатоци на сите производи во САД со гордост и интегритет обезбедувајќи најдобар клиент искуство од почеток до крај.Бебето е 1-ви Роденден Ковчегот на животните Бебе Лигавче со шарени whimsical брод исполнет со божјото создание.Giraffes, птици, мајмуни, крокодили, слонови и повеќе пополнување на брод со љубов.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката