• Новак
ПОВТОРИ Добиете Гол Бања Мат за Бања, Farmhouse Хајленд Крава Бул Не се Лизга Бања Килим, Farmhouse Бања Мат, Бања Прибор 17X29inches

ПОВТОРИ Добиете Гол Бања Мат за Бања, Farmhouse Хајленд Крава Бул Не се Лизга Бања Килим, Farmhouse Бања Мат, Бања

DEN 575.76
Производот е достапен

Достапност

Големина Бања Математика : 17"x29".Висока Резолуција Термички Трансфер Печатење Технологија.Мулти-Цел : Не само за бања, Правоаголникот Мат, исто Така, Може да се Погодни за Occation На Вратата, Коридор, Сала, Седи Соба, Спална соба, Дневна Соба, Перална, Кујна.Лесно Чистење : Рака или со Машина перат - Ладно - Деликатна циклус - Висат сува само.Материјал : Висока Густина Анти Лизга Фланелен Боксери.Фланелен боксери Површина, Мека Еко-пријателски, Отпорност на Абење Не-плетени Ткаенини & Не се лизга Гумени Поддршка.Обичај Туш Завеса и Мат : Ние, исто Така, Поддршка Личен Кориснички Бања Завеса и Мат.Го прилагодите Вашиот Туш Завеса со Слики,Текст, Секое Дело Што го Сакате.Вашиот Уникатен Дизајн Ќе Заличи Вашиот Бања и да се Создаде Удобно Капење на животната Средина.Опис 1.100% сосема нов 2. Материјал : фланелен боксери Средно Слој : Висока Густина не wovenfabric Дното материјал : не вткаена пластика не се лизга на дното Големина : 17x29in3. Избирање на висок квалитет на анти-лизга материјали, комбиниран со напредна технологија на печатење, јасна и светла боја, вода не избледуваат. 4. Меки и удобни допре,долго време за употреба 5. Против пролизгување. 6. Креативни печатење внатрешна/надворешна кат мат doormat за Дневна соба, кујна, бања, спална соба, ходникот, децата' соба,итн.Пакетот Вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Мат(сите додатоци што не се вклучени) СОВЕТИ : Поради разликата на резолуција на екранот, осветлувањето и на снимање агол, тоа ќе постојат суптилни боја разлика.Ве молиме овозможи 1~2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на(сите мерења во см и pls забелешка 1cm=0,39 инчен).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката