• Новак
Baosity 100 Парчиња Безбедност Очи за Полнети Животни Играчка Кукла DIY Материјали, 12mm Портокал

Baosity 100 Парчиња Безбедност Очи за Полнети Животни Играчка Кукла DIY Материјали, 12mm Портокал

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

Материјал : Пластика.Голема додатоци за мечето кукла кадифен животни кукли DIY одлуки за шиење и изработката.Боја : портокал.Материјал : Пластика.Можете да уживате во забавата на DIY прави со овој кукли очи нос сет.Добредојдовте на нашата продавница.Ако сте љубители на Спортови и Активности на Отворено ,ние ќе го обезбеди она што го сакате, и им даде на вашиот многу се изненади.Опис : - 100pcs/торба за безбедност на очите за полнети животни мека играчка, DIY материјали 12mm. - Содржи 100 парчиња, направен од високо квалитетни пластични материјали, постабилна и издржливи. - Голема додатоци за мечето кукла кадифен животни кукли DIY одлуки за шиење и изработката. - Можете да уживате во забавата на DIY прави со овој кукли очи нос сет. - Боја : портокал.Спецификација : - Материјал : Plastic Size Табела : Очите Големина (L x W) : Прибл. 17 x 12mm / 0.67 x 0.47 inch Package Вклучува : 100 Парчиња Занает Eyes Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка во големина.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката