• Новак
Ekena Millwork CMP22COEPE Кол ПВЦ Thermoformed Ceiilng Медалјони, 22OD x 1/2 3ID x 1P (Вклопува Canopies до 6), Универзална Метален Бисер Магла

Ekena Millwork CMP22COEPE Кол ПВЦ Thermoformed Ceiilng Медалјони, 22OD x 1/2 3ID x 1P (Вклопува Canopies до 6),

DEN 978.96
Производот е достапен

Достапност

Thermoformed ПВЦ медалјони се лесни, издржлив и лесен за инсталација.Ниска одржување, инсталирајте и да уживате за годините што доаѓаат.Совршен за двете внатрешните и надворешните апликации.Впечатлив дизајн кои ќе се направи траен впечаток.Подготвени за боја или финиш на вашиот избор.Таванот медалјони се донесе вашата соба за животот со додавање на уникатен дизајн елемент кој му дава на личноста на некој друг начин обичните таванот.Со различни големини за да изберете од, може да се трансформира во вашата соба во зборува точка или едноставно да даде обичен таванот нов живот.Се прават на thermoformed ПВЦ значи лесен и лесна инсталација, голема трајност и отпорност на вода, да изгние, warping и инсекти.Нашата ПВЦ таванот медалјони се совршени за секојдневниот DIY ' er со својата ниска одржување, лесен за инсталација, и пристапни цени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката