• Новак
Pumcraft DIY Накит 20pcs/Многу Црни Пердуви Петел Goose Pheasant Пердуви за Занает DIY Jewelrys Накит Одлуки Паун Пердув Свадба Партија Настан Декорација Plume

Pumcraft DIY Накит 20pcs/Многу Црни Пердуви Петел Goose Pheasant Пердуви за Занает DIY Jewelrys Накит Одлуки Паун

DEN 1233.60
Производот е достапен

Достапност

Материјал : 100% природни пердув.На пердуви занаети биле професионални висока температура sterilized чистат и санирани, безбедно и не-токсични, еколошки, и е подготвен да се користи.Примена : Користење во фустан и накит декорација, Дома Декорација, Божиќ Декорација, Свадба Партија Декорација, Централен Декорација; Holloween Костим,Мачка Играчки, DIY Занает, Накит Шапка Додатоци; Цветни Аранжмани.и можете да го направите сите видови на уметност сакате со нашите вистински пердуви.Украсите вашиот живот убава : Совршен за пердув занаети, DIY craftings, накит, облека, headdress, шапка, сон catchers, табела centerpieces, цветни аранжмани или друг занает проекти, DIY рачно изработени пердуви, студио фаза свадба лебдат пердуви, сон нето, декоративни материјали, според сопствената креативност, дизајн декорација во различни места, многу убава.Украсите вашиот живот убава пердуви ќе стане шарени и стојат надвор!.ПРЕКРАСЕН РОДЕНДЕН ПОДАРОК : најдобриот подарок за вашите пријатели и семејството, девојка, љубовница или дури и себе си за денот на вљубените, ден на мајката, божиќ ден, ноќта на вештерките, денот на благодарноста, нова година е ден, роденден, и така натаму.НАПЛАТА на ГАРАНЦИЈА : задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.Ако сте незадоволни во било кој начин со нашите природни пердуви, ние ќе рефундирање на вашите пари за да се обезбеди да задоволство.ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ!!!. 20pcs/Многу Црниот Петел Goose Pheasant Пердуви за Занаети Кокошка, Патка Паун Татко Свадба Декорација Plumes jewelry Size : Види picture Quantity : 20 Парчиња/Lot Color : Црна Боја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката