• Новак
Beckman Coulter Живот Науки DNAdvance Комплет - 9600 Preps - A48706

Beckman Coulter Живот Науки DNAdvance Комплет - 9600 Preps - A48706

DEN 1922.40
Производот е достапен

Достапност

Истражување употреба.Апликацијата Користи : Genomic ДНК.Формат : Течност.Почнувајќи Примерок Материјал : Ткиво.Ние не бродот да товарни агенти.Изолација од mammalian ткиво.Изграден на SPRI paramagnetic мушка базирани на технологијата, на DNAdvance Комплет е висока продуктивност genomic ДНК (g DNA) изолација reagent комплет овозможување на прочистување на висок квалитет на ДНК од mammalian ткиво примероци.На DNAdvance Комплет нуди поголема наплата на висок квалитет g DNA кога во споредба со еквивалент на ДНК изолација колекции од конкурентите.Ние не бродот да товарни агенти.Истражување употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката