• Новак
2.4 V 2000mAh NiMH Батерија Пак Одговара на Повеќето Norelco,Ремингтон Shavers и Другите 2.4 V Хлапак Модели и Други

2.4 V 2000mAh NiMH Батерија Пак Одговара на Повеќето Norelco,Ремингтон Shavers и Другите 2.4 V Хлапак Модели и

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

Замена на батеријата за повеќето Ремингтон електрични shavers и Waterpik Четка за заби.Замена на батеријата за Sensonic Плус за сексуално и репродуктивно-3000 Sensonic Плус за сексуално и репродуктивно-3000 E Б.К.-4 MCCE 900 Sonic Четка за заби.Сигурен Перформанси - Не излегуваат во јавноста, одлична цена перформанси и долг циклус живот. 100% компатибилен со вашиот ОЕМ батеријата, доаѓа со лемење јазичиња за оние модели кои се бара лемење на место.Директно од производителот со светот техничка поддршка.Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви прашања или прашања поврзани со нашите производи и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Батеријата Компатибилен : 282 XL, 300 SX, 400 DX 605 RX, 825 RX, 835 RX, 875 RX, 885 RX, 905 RX 915 RX, 945 RX, 955 RX, 965 RX, 985 RX 3801 XL, 3805 XL, 4805 XL, 4805 XL, 4821 XL, 4825 XL 4845 XL, 4865 XL, 4885 XL, 5655 X, 5615 X, 5616 X 5801 XL, 5802 XL, 5821 XL, 5822 XL, 5825 XL, 5845 XL 5842 XL, 5841 XL, 5848 XL, 5849 XL, 5861 XL, 5862 XL, 5863 XL 5864 XL, 5865 XL, 5867 XL, 5885 XL, 5886 XL, 5887 XL 5655 X, 6701 X, 6705 X, 6706 X, 6709 X, 6735 X, 6737 X, 6756 X 6826 XL, 6828 XL, 6829 XL, 6846 XL, 6863 XL, 6865 XL 6866 XL, 6867 XL, 6885 XL, 6886 XL, 6887 XL, 7610 X, 7616 X 7617 X, 7735 X, 7737 X, 7745 X, 7775 X, 7825 XL, 7845 XL 7864 XL, 7865 XL, 7866 XL, 7885 XL, 7886 XL, 8825 XL 8845 XL, 8865 XL, 8867 XL Т-990, Т-980 Брада Trimmer Remington Модели : XLR3000, 5 BF1 Wahl модели : 9918 C Ножици.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката