• Новак
NucleoSpin Растенијата II, (Takara Био Мачка. Број 740770.10)

NucleoSpin Растенијата II, (Takara Био Мачка. Број 740770.10)

DEN 1147.20
Производот е достапен

Достапност

Нарачки од $500 или повеќе од Takara Био САД добијат бесплатен превозот.Nucleo Spin Растенијата II (10) 10 preps за изолација на genomic ДНК од растенијата - Nucleo Spin Растенијата II Колони, Nucleo Spin Филтри, Собирање Цевки, buffers, RNase А.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката