• Новак
Прилагодливи Гондола Полица Dividers - Retracting Објект Организатор на Полиците 14 22 Д - 50 Пакет

Прилагодливи Гондола Полица Dividers - Retracting Објект Организатор на Полиците 14 22 Д - 50 Пакет

DEN 1798.80
Производот е достапен

Достапност

Едниот крај на divider вклучува картичка/знак носителот кои можат да се користат за да се привлече внимание на вашиот информации за производот.На dividers се прилагодливи што го прави лесно да се беспрекорно ја промените големината на dividers за да одговара на вашите полици.На dividers дојде во пластична заврши и краток големина го прави полесно за клиентите да ги видите асортиман на производи прикажани.Овој објект мерки 1.25" H и одговара на полиците од 14" D за да 22" D.Случува со овој вид на divider заштедува време во инсталацијата и го поедноставува процесот на организирање, го релоцираат бизнисот и restocking вашата стока.Поп право во повеќето кружни, дијамант или квадратни дупка гондола shelving, вклучувајќи Madix, Lozier, Корисна и Streater гондола полиците.Едноставно snap на dividers во местото на гондола полиците и сте подготвени да започнат со организирање на вашата стока.Дизајнот на dividers го прави лесен за вработените да се беспрекорно snap во dividers на вашиот полици кога е потребно да се организира стока.На dividers се прилагодливи што го прави лесно да се беспрекорно ја промените големината на dividers за да одговара на вашите полици.Случува со овој вид на divider заштедува време во инсталацијата и го поедноставува процесот на организирање, го релоцираат бизнисот и restocking вашата стока.На dividers дојде во повеќе пакет големини да се направи полесно за да го нарачате поголеми количини.На dividers дојде во повеќе пакет големини да се направи полесно за да го нарачате поголеми количини.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката