• Новак
Прстен за Жените Месечината Прстен за Жените Ангажман Свадба Свадба Дијамант Сјајна Луксузни Накит Природни Додатоци се Зголеми злато Злато Ангажман Прстен

Прстен за Жените Месечината Прстен за Жените Ангажман Свадба Свадба Дијамант Сјајна Луксузни Накит Природни Додатоци

DEN 477.60
Производот е достапен

Достапност

Свадба Ангажман Прстен, Годишнина Прстен, Уникатен Подарок Ветување за Неа.Не содржи Опасни материи, тоа не е алергичен на кожата.И тоа го чува прстенот сјајна.Прстен големина : За прстен големина, отворање на прстенот може да се прилагоди без да се грижиш за погрешна големина.Ангажирање, Свадба Годишнината Подарок, Денот на Вљубените Подароци, Ден на Мајката Подарок, Роденденски Подароци, Божиќ Подарок, Денот на Благодарноста Подарок, Дипломирањето Подарок.Големина : 2cm/0.8 инч.Свадба Ангажман Прстен, Годишнина Прстен, Уникатен Подарок Ветување за Неа.Не содржи Опасни материи, тоа не е алергичен на кожата.И тоа го чува прстенот сјајна.Прстен големина : За прстен големина, отворање на прстенот може да се прилагоди без да се грижиш за погрешна големина.Ангажирање, Свадба Годишнината Подарок, Денот на Вљубените Подароци, Ден на Мајката Подарок, Роденденски Подароци, Божиќ Подарок, Денот на Благодарноста Подарок, Дипломирањето Подарок.Големина : 2cm/0.8 инчен Пакетот вклучува : 1x Месечината Прстен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката