• Новак
Tacticon BattleTorch V1 Светло Пиштол Светлина | Борба Ветеран во Сопственост на Компанијата | 400 Lumens | Пиштоли | Пушки | Магнетни Полнење | Тактички Светлина со Strobe за Пиштол | Пи

Tacticon BattleTorch V1 Светло Пиштол Светлина | Борба Ветеран во Сопственост на Компанијата | 400 Lumens | Пиштоли

DEN 407.76
Производот е достапен

Достапност

⭐️ БОРБА ВЕТЕРАН ВО СОПСТВЕНОСТ НА КОМПАНИЈАТА!Јас стојам на страна и се произведуваат само производите што се користат за мене како војник. ✔ НЕВЕРОЈАТНА НИСКА ПРОФИЛ ДИЗАЈН!Елегантни и компактен дизајн изгледа одлично со сите огнено оружје и лесно ќе се приспособат на повеќето универзална футролите. ✔ СУПЕР СВЕТЛО (400 LUMENS) СВЕТИЛКА СО DISORIENTING STROBE ФУНКЦИЈА - Оваа светилка е многу моќна и може да се види со голо око, на растојание и до 100 метри! 440 lumens на светлото! ⭐️ 3 ПОСТАВКИ 1) Светлото 2) Strobe На 3) Светло копче за Исклучување. 1) Светло & 2) Strobe. ✔ ФЛЕКСИБИЛНОСТ Тоа е дизајниран за било каква пушка или пиштол вклучувајќи Винчестер, Ремингтон, Colt, Глок, Sig Sauer, S&W, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката